Programok helyszín szerint

Borsodi Nagyszínpad

  • 2018.08.22 - Szerda
    Placeholder program
    The Bluebay Foxes (16:45 - 17:45)
    Margaret Island (18:15 - 19:30)
    Majka & Curtis Live (20:00 - 21:15)
    Wilkinson /Live/ (21:45 - 22:45)
    Punnany Massif (23:15 - 00:30)
  • 2018.08.23 - Csütörtök
    Placeholder program
    Dungaree (16:45 - 17:45)
    Kowalsky meg a Vega (18:15 - 19:45)
    Ákos 50 (20:10 - 22:30)
    Jess Glynne (23:00 - 00:10)
  • 2018.08.24 – Péntek
    Placeholder program
    Ham Ko Ham (16:45 - 17:45)
    Magna Cum Laude (18:30 - 20:00)
    Halott Pénz (20:30 - 22:00)
    Pet Shop Boys (22:30 - 00:00)
  • 2018.08.25 – Szombat
    Placeholder program
    Soulwave (17:00 - 18:00)
    30Y (18:30 - 20:00)
    Quimby (20:30 - 22:00)
    Sean Paul (22:30 - 00:00)

Pepsi Nagyszínpad

  • 2018.08.22 - Szerda
    Placeholder program
    Kies (17:30 - 18:30)
    Depresszió (19:00 - 20:00)
    Alvin és a Mókusok (20:30 - 22:00)
    Road (22:30 - 00:00)
  • 2018.08.23 - Csütörtök
    Placeholder program
    Juhász Zenekar (17:30 - 18:30)
    Csík Zenekar (19:00 - 20:00)
    PASO (20:30 - 22:00)
    Honeybeast (22:30 - 00:00)
  • 2018.08.24 – Péntek
    Placeholder program
    New Level Empire (17:30 - 18:30)
    Irie Maffia (19:00 - 20:00)
    Vad Fruttik (20:30 - 22:00)
    Brains (22:30 - 00:00)
  • 2018.08.25 – Szombat
    Placeholder program
    Fran Palermo (17:30 - 18:30)
    Cloud 9+ (19:00 - 20:00)
    WellHello (20:30 - 22:00)
    Lovasi'18 (22:30 - 00:00)

Captain Morgan Aréna

  • 2018.08.22 - Szerda
    Placeholder program
    Blahalouisiana (17:00 - 18:00)
    RATM Tribute by Subscribe (18:30 - 19:30)
    Hiperkarma (20:00 - 21:30)
    Paddy and the Rats (22:00 - 23:30)
    DJM (00:00 - 01:00)
    Faithless Dj Set (01:00 - 02:30)
    Sterbinszky (02:30 - 04:00)
    DJ Dominique (04:00 - 05:00)
  • 2018.08.23 - Csütörtök
    Placeholder program
    ESSEMM (17:00 - 18:00)
    Belmondo (18:30 - 19:30)
    Hősök 20:00 - 21:30)
    Bëlga (22:00 - 23:30)
    MolnárBé (00:00 - 01:00)
    Metzker Viktória (01:00 - 02:30)
    Szecsei (02:30 - 04:00)
    Big Bill (04:00 - 05:00)
  • 2018.08.24 – Péntek
    Placeholder program
    Fatal Error (17:00 - 18:00)
    Anima Sound System (18:30 - 19:30)
    Horváth Tamás (20:00 - 21:30)
    Supernem (22:00 - 23:30)
    Vicktor Smith (00:00 - 01:00)
    Vasovski Live (01:00 - 02:30)
    Willcox (02:30 - 04:00)
    GabrielB (04:00 - 05:00)
  • 2018.08.25 – Szombat
    Placeholder program
    Óriás (17:00 - 18:00)
    Fish! (18:30 - 19:30)
    Ivan & the Parazol (20:00 - 21:30)
    Intim Torna Illegál (22:00 - 23:30)
    Rusty (00:00 - 01:00)
    Andro (01:00 - 02:30)
    TESIS BULI END SHOW (02:30 - 05:00)

Jägermeister Stage

  • 2018.08.22 - Szerda
    Placeholder program
    NiSala (16:30 - 17:30)
    GóBé (18:00 - 19:00)
    Bohemian Betyars (19:30 - 20:45)
    Parno Graszt (21:15 - 22:30)
    Szabó Balázs Bandája (23:00 - 00:30)
    Drop The Cheese (01:00 - 02:00)
    Yamina (02:00 - 03:00)
    Stereo Palma (03:00 - 05:00)
  • 2018.08.23 - Csütörtök
    Placeholder program
    Antonia Vai (16:30 - 17:30)
    Dér Heni (18:00 - 19:00)
    Bagossy Brothers Company (19:30 - 20:45)
    Maszkura és a Tücsökraj (21:15 - 22:30)
    Random Trip (23:00 - 00:30)
    Purebeat (01:00 - 02:00)
    Droplex (02:00 - 03:30)
    Daniel Nike (03:30 - 05:00)
  • 2018.08.24 – Péntek
    Placeholder program
    NB (16:30 - 17:30)
    Colorstar (18:00 - 19:00)
    Ocho Macho (19:30 - 20:45)
    Ganxsta Zolee és a Kartel (21:15 - 22:30)
    Péterfy Bori & Love Band (23:00 - 00:30)
    Katapult DJ (00:30 - 02:30)
    Rico & Miss Mood (02:30 - 03:00)
    Suck My Disco (03:00 - 05:00)
  • 2018.08.25 – Szombat
    Placeholder program
    Szabó Benedek és a Galaxisok (16:30 - 17:30)
    Magashegyi Underground (18:00 - 19:00)
    Children of Distance (19:30 - 20:45)
    Useme (21:15 - 22:30)
    The Biebers (23:00 - 00:30)
    Robin Futaki (00:30 - 02:00)
    Massive Moloko (00:30 - 02:00)
    Citizen Kain (02:00 - 03:30)
    Mateo & Spirit (03:30 - 05:00)

BOMBA-AXE Pool Stage

  • 2018.08.22 - Szerda
    Placeholder program
    Tedd oda magad! kihívások by AXE (15:00-21:00)
    Pool Party by Tordai (15:00-17:30)
    Just-inn (22:45 - 00:30)
    Dj Nara (00:30 - 02:00)
    Dj Alma (02:00 - 04:00)
  • 2018.08.23 - Csütörtök
    Placeholder program
    Tedd oda magad! kihívások by AXE (15:00-21:00)
    Vicktor Smith - TESIS BULI (15:00-17:30)
    Just-inn (22:45 - 01:00)
    PIXA (01:00 - 02:30)
    Flash (02:00 - 04:00)
  • 2018.08.24 – Péntek
    Placeholder program
    Tedd oda magad! kihívások by AXE, vendég; ROYALSZABI és Dezső Bence (15:00-21:00)
    Lennard - TESIS BULI (15:00-17:30)
    Dj FreddyBoy (22:45 - 00:30)
    Nacsa Norbi (00:30 - 02:00)
    Just-inn (02:00 - 04:00)
  • 2018.08.25 – Szombat
    Placeholder program
    Tedd oda magad! kihívások by AXE, vendég: ROYALSZABI és Dezső Bence (15:00-21:00)
    Corvin - TESIS BULI (15:00-17:30)
    Dj Tymo (22:45 - 00:30)
    Lotfi Begi (00:30 - 02:00)
    Dj Nacsa Jr. (02:00 - 04:00)

Szeged Színpad

  • 2018.08.22 - Szerda
    Placeholder program
    Artur (18:00 - 19:00)
    Gőzerő (19:30 - 20:30)
    Drasztik (21:00 - 22:00)
    #Lucky (22:30 - 23:30)
    Sardinelli (00:00 - 01:00)
  • 2018.08.23 - Csütörtök
    Placeholder program
    Pilvaksz Coffee Shop (16:30 - 17:30)
    Sabbath Szombat (18:00 - 19:00)
    Dystopia (19:30 - 20:30)
    Köménymag (21:00 - 22:00)
    Handout (22:30 - 23:30)
    Special Providence (00:00 - 01:00)
  • 2018.08.24 – Péntek
    Placeholder program
    The Medley's (16:30 - 17:30)
    Lusta Bítek (18:00 - 19:00)
    Sonic Temple (19:30 - 20:30)
    Aeon Blank (RO) (21:00 - 22:00)
    JackDanimalZ (22:30 - 23:30)
    Metallicum (00:00 - 01:00)
  • 2018.08.25 – Szombat
    Placeholder program
    Ék - A Fülesbagoly Tehetségkutató nyertese (16:30-17:30)
    Maeste (18:00 - 19:00)
    Palma Hills (RO) (19:30 - 20:30)
    MI3 (21:00 - 22:00)
    Tirke Honolulu (22:30 - 23:30)
    Esti Kornél (00:00 - 01:00)

Fonó-Borrét Színpad

  • 2018.08.22 - Szerda
    Placeholder program
    Szegedi Nemzeti Színház - Szilágyi Annamária (14:30 - 16:00)
    Haraszti Ádám Project (18:00 - 19:00)
    Aurevoir (19:30 - 20:30)
    Zűrös Banda (21:00 - 22:30)
    Fanfara Complexa (23:00 - 01:00)
  • 2018.08.23 - Csütörtök
    Placeholder program
    Szegedi Nemzeti Színház - Szondi Péter (14:30 - 16:00)
    Dresch Vonós Quartet (18:00 - 19:00)
    Jazzy Bear (19:30 - 20:30)
    Rambling Blues Trio (21:00 - 22:30)
    Korinda (23:00 - 01:00)
  • 2018.08.24 – Péntek
    Placeholder program
    Szegedi Nemzeti Színház - Nemes Roland (14:30 - 16:00)
    Fool Moon (18:00 - 19:00)
    Konyha (19:30 - 20:30)
    SKAtch (21:00 - 22:30)
    Blues Bell (23:00 - 00:00)
    Heveder (00:30 - 02:00)
  • 2018.08.25 – Szombat
    Placeholder program
    Szegedi Nemzeti Színház - Amikor eljön Godot! (14:30 - 16:00)
    Brass On the Road (17:00 - 18:00)
    Branka Trió (18:30 - 19:30)
    Tiszavirág Táncegyüttes (20:00 - 21:00)
    GypoCircus (21:30 - 22:30)
    Poklade (23:00 - 01:00)

Hungi88

  • 2018.08.22 - Szerda
    Placeholder program
    Lécci - Lekísérjük a SZIN-re (16:00-19:00)
    Wriman&Tabo (20:00-22:00)
    Gedzo házibulija (22:00-05:00)
  • 2018.08.23 - Csütörtök
    Placeholder program
    Lécci - Lekísérjük a SZIN-re (16:00-19:00)
    Wriman&Tabo (20:00-22:00)
    Freddyboy házibulija (22:00-05:00)
  • 2018.08.24 – Péntek
    Placeholder program
    Lécci - Lekísérjük a SZIN-re (16:00-19:00)
    Wriman&Tabo (20:00-22:00)
    Bigbill házibulija (22:00-05:00)
  • 2018.08.25 – Szombat
    Placeholder program
    Lécci - Lekísérjük a SZIN-re (16:00-19:00)
    Club 88 (16:00-19:00)
    Wriman&Tabo (20:00-22:00)
    Nacsa Norbi házibulija (22:00-05:00)

Suncity Elektric

  • 2018.08.22 - Szerda
    Placeholder program
    Flanker T.C. (00:30 - 02:00)
    Dennew T.C. (02:00 - 04:00)
  • 2018.08.23 - Csütörtök
    Placeholder program
    Contan b2b Carnero (00:30 - 02:30)
    Adambreaks (02:30 - 04:00)
  • 2018.08.24 – Péntek
    Placeholder program
    Cord & Fraser (00:30 - 04:00)
  • 2018.08.25 – Szombat
    Placeholder program
    boc (00:30 - 02:00)
    Percy T.C. (02:00 - 03:00)
    Natural T.C. (03:00 - 04:00)

Családok Éve Park

  • 2018.08.22 - Szerda
    Placeholder program
    Kézműves foglalkozás és arcfestés gyerekeknek (13:00-16:00)
    Csiga Duó (15:00 - 16:00)
    Beszélgetés Juan Carlos Pastorral a MOL-PICK Szeged vezetőedzőjével (16:30 - 17:30)
    Közönségtalálkozó a MOL-PICK SZEGED játékosaival (17:30 - 18:30)
    Alkalmi Járat (23:00 - 01:00)
  • 2018.08.23 - Csütörtök
    Placeholder program
    Kézműves foglalkozás és arcfestés gyerekeknek (13:00-16:00)
    Grimm-Busz Színház (15:00 - 16:00)
    Beszélgetés Goda Katalinnal és Tóth Gáborral (16:30 - 17:30)
    Néptáncbemutató, oktatás és táncház (17:30 - 18:30)
    Tabatabai Nejad Flóra és a Florits zenekar (23:00 - 01:00)
  • 2018.08.24 – Péntek
    Placeholder program
    Kézműves foglalkozás és arcfestés gyerekeknek (13:00-16:00)
    Peter & Pan (15:00 - 16:00)
    Néptáncoktatás és táncház a Tiszavirág Néptáncegyüttessel (16:30 - 18:30)
    Maya 'n' Peti (23:00 - 01:00)
  • 2018.08.25 – Szombat
    Placeholder program
    Kézműves foglalkozás és arcfestés gyerekeknek (13:00-16:00)
    Tengeri Attila interaktív gyermekműsora (15:00 - 16:00)
    Beszélgetés Novák Katalin államtitkár asszonnyal (16:30 - 17:30)
    Barboncás Társulat (17:30 - 18:30)
    Jazzy Time (23:00 - 01:00)