fbpx

Programok napok szerint

Szerda

  • Borsodi Nagyszínpad
    placeholder fellépő
    4S Street 17:15 - 18:15
    Carson Coma 18:45 - 20:00
    Bagossy Brothers Company 20:30 - 22:00
    Rag'n'Bone Man 22:30 - 23:30
  • bp Nagyszínpad
    placeholder fellépő
    Zebra Zone 16:15 - 17:15
    Firkin 17:45 - 18:45
    Russkaja 19:15 - 20:30
    Road 21:00 - 22:15
    Bohemian Betyars 22:45 - 00:00
  • CIB Bank Aréna
    placeholder fellépő
    Carl 17:30 - 18:30
    Kultúrkör 19:00 - 20:00
    Tóth Andi 20:30 - 21:00
    Bruno x Spacc 21:30 - 22:15
    BSW 22:45 - 00:00
    Miskovits 00:15 - 00:45
    Csávók 00:45 - 05:00
  • SZTE Színpad
    placeholder fellépő
    A csajod - Hangfoglaló program 16:00 - 16:45
    Hűvös 17:15 - 18:15
    Rage against The Machine Tribute by Subscribe 18:45 - 19:45
    Blahalouisiana 20:15 - 21:15
    Korda György és Balázs Klári 21:15 - 22:00
    Leander Kills 22:30 - 23:30
    Belga 00:00 - 01:15
  • Hajógyár Petőfi Színpad
    placeholder fellépő
    Meg Egy Cukorka 17:00 - 18:00
    The Anahit 19:00 - 20:00
    Jónás Vera Experiment 21:00 - 22:00
    Mordái 23:00 - 00:00
    Izil 00:00 - 02:00
    Chris.Su 01:00 - 02:00
    Palotai 02:00 - 03:00
  • Fonó-Világzenei Színpad
    placeholder fellépő
    Random Trip 19:30 - 20:30
    Pannonia Allstars Ska Orchestra 21:00 - 22:00
    Zűrös Banda 22:30 - 23:30
    Góbé 00:00 - 01:00
    Fanfara Komplexa táncház 01:00 - 03:00
  • Ballantine's True Music Stage
    placeholder fellépő
    O'Neal 00:00 - 01:30
    Bréda Bia 01:30 - 02:30
    Kempy 02:30 - 03:45
    Ajkay 03:45 - 05:00
  • Borsodi Malátabár
    placeholder fellépő
    Snayl 00:00 - 04:00
    Purebeat 01:00 - 02:30
  • Jampec Party
    placeholder fellépő
    Dj Boki 19:00 - 05:00
    Dynamite Dudes (Rockabilly) 00:00 - 01:30
  • B.B. Automobile házibuli
    placeholder fellépő
    Dj Kühl 23:00 - 02:00
    Dusan 02:00 - 05:00
  • Riska Lounge
    placeholder fellépő
    B. Mark 12:00 - 20:00
    LeslieOne 12:00 - 20:00

Csütörtök

  • Borsodi Nagyszínpad
    placeholder fellépő
    T. Danny 17:15 - 18:15
    Wellhello 18:45 - 20:00
    Halott Pénz 20:30 - 22:00
    Tom Grennan 22:30 - 23:30
  • bp Nagyszínpad
    placeholder fellépő
    MI3 16:15 - 17:15
    Dorogi Péter 17:45 - 18:45
    Esti Kornél 19:15 - 20:30
    Magna Cum Laude 21:00 - 22:15
    Margaret Island 22:45 - 00:00
  • CIB Bank Aréna
    placeholder fellépő
    Képlet 17:30 - 18:30
    Manuel 19:00 - 20:00
    Nemazalány x Sofi 20:30 - 21:00
    ValMar 21:30 - 22:15
    Horváth Tamás 22:45 - 00:00
    KKevin 00:15 - 00:45
    Tits Gang - Metzker Viki & Yamina 01:00 - 03:00
    Loving Arms 03:00 - 04:30
    Molnár Bé 04:30 - 05:00
  • SZTE Színpad
    placeholder fellépő
    Luca - Hangfoglaló program 16:00 - 16:45
    Kies 17:15 - 18:15
    Useme 18:45 - 19:45
    Supernem 20:15 - 21:30
    Ivan & The Parazol 22:00 - 23:15
    30Y 23:45 - 01:00
  • Hajógyár Petőfi Színpad
    placeholder fellépő
    Hajógyár matiné - Mi nem csak vetítünk 12:00 - 15:00
    Carson Coma - A Koncertfilm vetítés 15:00 - 16:00
    Nunki Bay Starship 17:00 - 18:00
    Belau 19:00 - 20:00
    Barabás Lőrincz Live Act 21:00 - 22:00
    Jazzbois 23:00 - 00:00
    Gregory S 00:00 - 02:00
    Gabor Kraft 01:00 - 02:00
    Sikztah 02:00 - 03:00
  • Fonó-Világzenei Színpad
    placeholder fellépő
    Balkan Union 19:30 - 20:30
    Damara 21:00 - 22:00
    Parno Graszt 22:30 - 23:30
    Cimbaliband 00:00 - 01:00
    Sergő táncház 01:00 - 03:00
  • Ballantine's True Music Stage
    placeholder fellépő
    ImmiV 00:00 - 01:30
    Willcox 01:30 - 02:30
    Bricklake 02:30 - 03:30
    Aaron Sole 03:30 - 05:00
  • Borsodi Malátabár
    placeholder fellépő
    Snayl 00:00 - 04:00
    Newik 01:00 - 02:30
  • Jampec Party
    placeholder fellépő
    Dj Red 19:00 - 05:00
    BufferState 00:00 - 01:30
  • B.B. Automobile házibuli
    placeholder fellépő
    Vári Jani 23:00 - 02:00
    Bigiboy 02:00 - 05:00
  • Riska Lounge
    placeholder fellépő
    B. Mark 12:00 - 20:00
    LeslieOne 12:00 - 20:00

Péntek

  • Borsodi Nagyszínpad
    placeholder fellépő
    Analog Balaton 17:15 - 18:15
    Punnany Massif 18:45 - 20:00
    Follow the Flow 20:30 - 21:45
    Alle Farben 22:30 - 00:00
  • bp Nagyszínpad
    placeholder fellépő
    Fiúk 16:15 - 17:15
    Aurevoir. 17:45 - 18:45
    Deniz és Orsovai Reni 19:15 - 20:30
    Dzsúdló 21:00 - 22:15
    ByeAlex és a Slepp 22:45 - 00:00
  • CIB Bank Aréna
    placeholder fellépő
    Alee 18:00 - 18:30
    New Level Empire 19:00 - 20:00
    Opitz Barbi 20:30 - 21:00
    Paulina 21:30 - 22:15
    The Biebers 22:45 - 00:00
    Burai 00:15 - 00:45
    StadiumX 00:45 - 01:30
    A7S 01:30 - 03:00
    Sterbinszky X Mynea 03:00 - 05:00
  • SZTE Színpad
    placeholder fellépő
    kristoaf - Hangfoglaló program 16:00 - 16:45
    Fool Moon 17:15 - 18:15
    Ricsárdgír 18:45 - 19:45
    Szabó Balázs Bandája 20:15 - 21:30
    Besh o droM 22:00 - 23:15
    Vad Fruttik 23:45 - 01:00
  • Hajógyár Petőfi Színpad
    placeholder fellépő
    Hajógyár matiné - Mi nem csak vetítünk 12:00 - 16:00
    Tortuga 17:00 - 18:00
    Ék 19:00 - 20:00
    Abigél 21:00 - 22:00
    Anna and the Barbies 23:00 - 00:00
    Peter Makto 00:00 - 01:00
    Yeromos 01:00 - 02:00
    SanFranciscoBeat 02:00 - 03:00
  • Fonó-Világzenei Színpad
    placeholder fellépő
    Frederik Cornelius Trió 18:00 - 19:00
    Szilárd Piano Projekt 19:30 - 20:30
    Fool Moon 21:00 - 22:00
    Konyha 22:30 - 23:30
    Gypo Circus 00:00 - 01:00
    MárTones Táncház 01:00 - 03:00
  • Ballantine's True Music Stage
    placeholder fellépő
    PullMax 00:00 - 01:00
    Andrea Lane 01:00 - 02:30
    Muzzaik 02:30 - 03:30
    Greg Gere x HK:22 03:30 - 05:00
  • Borsodi Malátabár
    placeholder fellépő
    Snayl 00:00 - 04:00
    Revolution 01:00 - 02:30
  • Jampec Party
    placeholder fellépő
    Dj Boki 19:00 - 05:00
    CandyMen Duo (Tom White & Ricky) 00:00 - 01:30
  • B.B. Automobile házibuli
    placeholder fellépő
    Freddyboy 23:00 - 02:00
    Dj Nacsa 02:00 - 04:00
  • Riska Lounge
    placeholder fellépő
    B. Mark 12:00 - 20:00
    LeslieOne 12:00 - 20:00

Szombat

  • Borsodi Nagyszínpad
    placeholder fellépő
    Lóci Játszik 17:15 - 18:15
    Azahriah 18:45 - 20:00
    Majka 20:30 - 22:00
    Jason Derulo 22:30 - 00:00
  • bp Nagyszínpad
    placeholder fellépő
    Fatal Error 16:15 - 17:15
    Metallicum 17:45 - 18:45
    Paddy and The Rats 19:15 - 20:30
    Honeybeast 21:00 - 22:15
    Krúbi 22:45 - 00:00
    Necc Party 00:30 - 03:00
  • CIB Bank Aréna
    placeholder fellépő
    Lmen Prala 18:00 - 18:30
    Ganxsta Zolee és a Kartel 19:00 - 20:00
    Beton.Hofi 20:30 - 21:00
    Lil G 21:30 - 22:00
    Hősök 22:45 - 00:00
    G.W.M. 00:15 - 00:45
    Dain Farrel 00:45 - 01:15
    Joyhauser 01:15 - 02:45
    Jay Lumen 02:45 - 04:15
    Robin Futaki 04:15 - 05:00
  • SZTE Színpad
    placeholder fellépő
    Grancanada 16:00 - 16:45
    Plasticocean 17:15 - 18:15
    Blues B.R.Others Show 18:45 - 19:45
    Csaknekedkislány 20:15 - 21:30
    Fish! 22:00 - 23:15
    Elefánt 23:45 - 01:00
  • Hajógyár Petőfi Színpad
    placeholder fellépő
    Hajógyár matiné - Mi nem csak vetítünk ! 12:00 - 16:00
    Slam Poetry Showcase 17:00 - 18:00
    Bongor 19:00 - 20:00
    6363 20:00 - 22:00
    SAIID 23:00 - 00:00
    Dj Gozth 00:00 - 01:00
    Ian Autorun 01:00 - 02:00
    JumoDaddy 02:00 - 03:00
  • Fonó-Világzenei Színpad
    placeholder fellépő
    Brass On the Road 18:00 - 19:00
    Laiho 19:30 - 20:30
    Funkorama 21:00 - 22:00
    Mókus & Jammal 22:30 - 23:30
    Vojasa 00:00 - 01:00
    Feltöltés alatt 01:00 - 03:00
  • Ballantine's True Music Stage
    placeholder fellépő
    Subpop 00:00 - 00:30
    Andro 00:30 - 01:30
    Joerjunior 01:30 - 02:30
    Subpop 02:30 - 03:30
    Tom Small 03:30 - 05:00
  • Borsodi Malátabár
    placeholder fellépő
    Dj Juhász Laci 00:00 - 04:00
  • Jampec Party
    placeholder fellépő
    Dj Xandro 19:00 - 05:00
    Heaven Hike (fun rock) 00:00 - 01:30
  • B.B. Automobile házibuli
    placeholder fellépő
    Freddyboy 23:00 - 02:00
    Bigiboy 02:00 - 05:00
  • Riska Lounge
    placeholder fellépő
    B. Mark 12:00 - 20:00
    LeslieOne 12:00 - 20:00