FILO

08/27 Csütörtök

Fuchs Benjámin, azaz FILO 2021 óta minden évben új nagylemezzel jelentkezik, miközben stabilan növeli hallgatói bázisát. Az elmúlt években olyan előadókkal dolgozott együtt, mint ByeAlex, Hundred Sins, Molnár Tamás vagy Mehringer. ByeAlex-szel közös, seholse című dala több mint 10 milliós lejátszásnál jár Spotify-on, YouTube-on pedig 20 milliónál.
Legutóbbi albuma, a PEREM eddigi legkarakteresebb és legkísérletezőbb munkája, amely zeneileg és szövegileg is új irányokat nyitott.
Az elmúlt évek eredménye a streaming számokban is látszik: havi hallgatóinak száma meghaladja a 180 000-et Spotify-on, míg YouTube-on összesen több mint 30 millió megtekintést ért el.
2024-ben új szintre lépett az élő megszólalás: elindult FILO zenekaros formációja, amiben Juhász Tamás (dob, ex–Run Over Dogs), Latyák Bence (billentyű, ex–Stolen Beat) és Geröly Tamás „Tendency” (gitár, producer) kísérik a színpadon.

Támogatóink

Coca Cola
MVM
Szeged Megyei Jogú Város
Borsodi
Lidl
BP
Finlandia
Bacardi
Bombay
Burn
SZTE
Pizza Futár
Szeged Pláza
Mercedes-Benz Gyár Kecskemét
Délmagyar