
ZUZMO
08/26 Szerda
A zuzmo, öt ember szimbiózusa, amely rendkívül zord körülményeket is képes túlélni. Erről a túlélésről, a mentális betegségekkel való küzdelemről, a fiatal felnőttkor identitás formálásáról és nehézségeiről szeretnénk mesélni, hogy a közösségünk tagjai azt érezhessék, hogy nincsenek egyedül. A zenekar 2024 márciusában alakult és a fennállása alatt megfordult a legtöbb budapesti underground klubban, 2025. novemberében az Akvárium színpadán a Fiúk és a Hűvös vendégeként is feltűntünk, illetve az Esti Kornéllal, a Hitorival és a Sharinnel néhány vidéki állomásra is eljutottunk. 2026. márciusában megjelent az első nagy lemezünk a “dolgok amik eszembe jutnak”.














