fbpx

Programok helyszín szerint

Borsodi Nagyszínpad

  • Szerda
    Hangfoglaló - Tibes 17:15 - 18:15
    Follow the Flow 18:45 - 20:00
    Majka 20:30 - 22:00
    Afrojack 22:30 - 00:00
  • Csütörtök
    Hangfoglaló - Fangler's 17:30 - 18:30
    Szabó Balázs Bandája 19:00 - 20:30
    Punnany Massif 21:00 - 22:30
    Clean Bandit 23:00 - 00:00
  • Péntek
    Hangfoglaló - Goodbye Darjeeling 17:00 - 18:00
    Honeybeast 18:30 - 20:00
    Rúzsa Magdi 20:30 - 22:00
    Alvaro Soler 22:30 - 00:00
  • Szombat
    Hangfoglaló - Madrapur 17:00 - 18:00
    Bagossy Brothers Company 18:30 - 20:00
    Halott Pénz 20:30 - 22:00
    Salvatore Ganacci 22:30 - 00:00

Pepsi Nagyszínpad

  • Szerda
    KIES 17:45 - 18:45
    Deniz 19:15 - 20:30
    Brains 21:00 - 22:15
    Horváth Tamás 22:45 - 00:00
  • Csütörtök
    Ocho Macho 17:45 - 18:45
    Margaret Island 19:15 - 20:30
    Dubioza kolektiv 21:00 - 22:15
    Cloud9+ 22:45 - 00:00
  • Péntek
    Odett 17:45 - 18:45
    Anna & the Barbies 19:15 - 20:30
    Subscribe 21:00 - 22:15
    Vad Fruttik 22:45 - 00:00
  • Szombat
    Magashegyi Underground 17:45 - 18:45
    Jamie Winchester & Hrutka Róbert Band 19:15 - 20:30
    ByeAlex és a Slepp 21:00 - 22:15
    Wellhello 22:45 - 00:00

Bomba Gold Stage

  • Szerda
    SAIID (AKPH) 17:00 - 18:00
    Hősök 18:30 - 19:30
    Elefánt 20:00 - 21:30
    BSW 22:00 - 23:30
    RUSTY 00:00 - 02:00
    Metzker Viktória 02:00 - 03:30
    Loving Arms 03:30 - 05:00
  • Csütörtök
    Blahalouisiana 17:00 - 18:00
    Bohemian Betyars 18:30 - 19:30
    Intim Torna Illegál 20:00 - 21:30
    Paddy And The Rats 22:00 - 23:30
    Sterbinszky x Mynea 00:00 - 02:00
    Willcox 02:00 - 03:30
    Pixa 03:30 - 05:00
  • Péntek
    Fatal Error 17:00 - 18:00
    Krúbi 18:30 - 19:30
    Bëlga 20:00 - 21:30
    The Biebers 22:00 - 23:30
    Newik 00:00 - 01:00
    Jay Hardway 01:00 - 02:30
    Andro 02:30 - 04:00
    OVLX 04:00 - 05:00
  • Szombat
    JETLAG 17:00 - 18:00
    Belmondo 18:30 - 19:30
    Esti Kornél 20:00 - 21:30
    Fish! 22:00 - 23:30
    TESIS BULI (Lennard x Joerjunior) 00:00 - 02:30
    Yamina 02:30 - 04:00
    Keck 04:00 - 05:00

Royal Aréna

  • Szerda
    Carson Coma 16:30 - 17:30
    USEME 18:00 - 19:00
    Supernem 19:30 - 20:45
    Depresszió 21:15 - 22:30
    Road 23:00 - 00:30
    Roberto 00:45 - 02:00
    Katapult DJ 02:00 - 03:30
    Bárány Attila 03:30 - 05:00
  • Csütörtök
    Children of Distance 16:30 - 17:30
    Lóci Játszik 18:00 - 19:00
    PASO 19:30 - 20:45
    Péterfy Bori & Love Band 21:15 - 22:30
    Random Trip 23:00 - 00:30
    Vasovski Live 00:45 - 02:00
    Szecsei 02:00 - 03:30
    Roxtaz 03:30 - 05:00
  • Péntek
    The Bluebay Foxes 16:30 - 17:30
    Sonic Temple 18:00 - 19:00
    Ivan and the Parazol 19:30 - 20:45
    hiperkarma 21:15 - 22:30
    Irie Maffia 23:00 - 00:30
    Sikztah 00:45 - 02:00
    Nakadia 02:00 - 03:30
    Robin Futaki 03:30 - 05:00
  • Szombat
    Grubby Lemon 16:30 - 17:30
    Anima Sound System 18:00 - 19:00
    RATM 19:30 - 20:45
    Konyha 21:15 - 22:30
    Budapest Bár 23:00 - 00:30
    NECC PARTY 01:00 - 05:00

Fonó Színpad

  • Szerda
    Indigó (Budapest) 16:30 - 17:30
    Syrage 18:00 - 19:00
    Blues B.R.Others Show 19:30 - 20:30
    Korinda 21:00 - 22:00
    Cimbaliband ft. Danics Dóra 22:30 - 23:30
    Pásztorhóra koncert + Táncház 00:00 - 03:00
  • Csütörtök
    Vígh Projekt 16:30 - 17:30
    Fool Moon 18:00 - 19:00
    Gőzerő 19:30 - 20:30
    Aurevoir 21:00 - 22:00
    Boban Markovic Orkestar 22:30 - 00:30
    Erdőfű koncert + Táncház 00:30 - 03:00
  • Péntek
    Daltestvérek-Etnofon 16:00 - 17:00
    Margo 17:30 - 18:30
    Csaknekedkislány 19:00 - 20:00
    Szilárd 20:30 - 21:30
    Zűrös Banda 22:00 - 23:00
    Carlos De Pepa 23:30 - 00:30
    Pálház Bence és Bandája + Táncház 00:30 - 03:00
  • Szombat
    Musique De L'Europe 16:00 - 17:30
    Brass On the Road 17:30 - 18:30
    Sun City Jazz 19:00 - 20:00
    GypoCircus 20:30 - 21:30
    Góbé 22:00 - 23:00
    Dánielfy Gergő és az Utazók 23:30 - 00:30
    Zagyva Banda + Táncház 00:30 - 03:00

Captain Morgan stage

  • Szerda
    Rádio88 16:00 - 17:00
    LÉCCI: Captain Morgan Matróz Casting 16:00 - 19:00
    Trend88 + MIX 19:00 - 20:00
    Dj Tymo 20:00 - 23:00
    FreddyBoy 23:00 - 00:30 + 02:00 - 05:00
    Cashtag 00:30 - 02:00
  • Csütörtök
    Rádio88 16:00 - 17:00
    LÉCCI: Captain Morgan Matróz Casting 16:00 - 19:00
    Trend88 + MIX 19:00 - 20:00
    Dj Tymo 20:00 - 23:00
    Dj Nacsa 23:00 - 00:30 + 02:00 - 05:00
    Dj M 00:30 - 02:00
  • Péntek
    Rádio88 16:00 - 17:00
    LÉCCI: Captain Morgan Matróz Casting 16:00 - 19:00
    Trend88 + MIX 19:00 - 20:00
    Dj Tymo 20:00 - 23:00
    BigBill 23:00 - 00:30 + 02:00 - 05:00
    Lotfi Begi 00:30 - 02:00
  • Szombat
    Rádio88 16:00 - 17:00
    LÉCCI: Captain Morgan Matróz Casting 16:00 - 19:00
    Trend88 + MIX 19:00 - 20:00
    Dj Tymo 20:00 - 23:00
    BigiBoy 23:00 - 00:30 + 02:00 - 05:00
    Tesco Disco 00:30 - 02:00

OTP Junior Cube

  • Szerda
    Chill Zone 14:00 - 18:00
    Miskovits Marci közönségtalálkozó 18:00 - 20:00
    Burai 20:00 - 21:00
    Gabriel B 21:00 - 00:00 + 01:30 - 03:00
    Virus 00:00 - 01:30
  • Csütörtök
    Chill Zone 14:00 - 18:00
    Garászmenet közönségtalálkozó 18:00 - 20:00
    Curtis 20:00 - 21:00
    Molnár Bé 21:00 - 00:00 + 01:30 - 03:00
    Myon 00:00 - 01:30
    Dr Brs és Senor Grande 01:30 - 03:00
  • Péntek
    Chill Zone 14:00 - 18:00
    Twich Ruben közönségtalálkozó 18:00 - 20:00
    Lmen Prala 20:00 - 21:00
    Molnár Bé 21:00 - 00:00 + 01:30 - 03:00
    Hamvai P.G. 00:00 - 01:30
    Sun City Brass 01:30 - 02:00
  • Szombat
    Chill Zone 14:00 - 18:00
    Dezső Bence közönségtalálkozó 18:00 - 20:00
    Essemm 20:00 - 21:00
    Gabriel B 21:00 - 00:00 + 01:30 - 03:00
    Revolution 00:00 - 01:30

Ballantine's True Music Stage

  • Szerda
    Kempy 18:00 - 21:00
    Daniel 21:00 - 00:00
    Jauri 00:00 - 03:00
    Christopher 03:00 - 04:30
  • Csütörtök
    Aaron Sole 18:00 - 22:00
    O'Neal 22:00 - 00:00
    Ajkay 00:00 - 03:00
    Strong R 03:00 - 04:30
  • Péntek
    Tom Small 18:00 - 20:00
    Zavodi 20:00 - 21:00
    Scaby 21:00 - 00:00
    Dante 00:00 - 03:00
    Bricklake 03:00 - 04:30
  • Szombat
    Tom Small 18:00 - 21:00
    Valmar 21:00 - 22:00
    Monrow 22:00 - 00:00
    Immiv 00:00 - 02:00
    Abstrct 02:00 - 04:30

Borsodi Malátabár

  • Szerda
    Nagyszínpad Chill Zone 16:00 - 00:00
    Nieder 00:00 - 04:00
  • Csütörtök
    Nagyszínpad Chill Zone 16:00 - 00:00
    Revolution 00:00 - 02:00
    Snayl 02:00 - 04:00
  • Péntek
    Nagyszínpad Chill Zone 16:00 - 00:00
    Szeresd a Trashem 00:00 - 04:00
  • Szombat
    Nagyszínpad Chill Zone 16:00 - 00:00
    Dj Juhász Laci 00:00 - 04:00

DC x Wemsical Stage

  • Szerda
    Menz x Fiktív aka Courage Nemsolid 18:00 - 20:00
    Lust. 20:00 - 21:00
    Suhov 21:00 - 22:00
    BOC 22:00 - 23:00
    Peopleworkshop 23:00 - 00:00
    Diversity Sound System 00:00 - 01:00
    Humppa Party 01:00 - 02:00
  • Csütörtök
    Graffiti Jam 14:00 - 17:00
    Csepel Royal Fixies Club 17:00 - 19:00
    Nyenyec 19:00 - 20:00
    Cord 20:00 - 21:00
    Siaga (Elevated) 21:00 - 22:30
    Cadik x Zosha 22:30 - 00:00
    Vibetribe: Bété x Lust. 00:00 - 03:00
  • Péntek
    SZIN Slam Battle 17:00 - 19:00
    C-Wosh / Ask 19:00 - 19:30
    Fakapoe 19:30 - 20:00
    Bongor 20:00 - 20:30
    Slow Village 20:30 - 22:00
    Mikee Mykanic 22:00 - 22:30
    Lusta Bitek (RAP) 22:30 - 23:00
    Planetmalcolm & Yapo 23:00 - 00:30
    Reppszakkör DJ set 00:30 - 03:00
  • Szombat
    Diversity Sound System 17:00 - 18:00
    Jazzszigor 18:30 - 20:00
    Kő (Szegedsoul) 20:00 - 21:00
    Dj Gandharva 21:00 - 22:30
    Vedat Akdag 22:30 - 00:00
    Smokey Monday 00:00 - 04:00

Casablanca Stage

  • Szerda
    Nyenyec (SZ: 17:00 - 19:00) (P: 19:00 - 20:00)
    Viktor Kiss 19:00 - 21:00
    Mox-Fulder 21:00 - 23:00
    Dj Mosquito 23:00 - 02:00
    Peterslounge 02:00 - 04:00
  • Csütörtök
    Dj Kő 17:00 - 19:00
    Jazzszigor 19:00 - 21:00
    Dj Jutasi 21:00 - 23:00
    Analog303 23:00 - 01:00
    Kool B2B Krammer 01:00 - 04:00
  • Péntek
    Nyenyec (SZ: 17:00 - 19:00) (P: 19:00 - 20:00)
    Suhov 17:00 - 19:00
    Adambreaks (P: 20:00 - 22:00) (SZ: 19:00 - 21:00)
    Pipe 22:00 - 24:00
    Molinari 24:00 - 02:00
    Jozsa/Rosco 02:00 - 04:00
  • Szombat
    Contan B2B Carnero 17:00 - 19:00
    Adambreaks (P: 20:00 - 22:00) (SZ: 19:00 - 21:00)
    Cord 21:00 23:00
    Adam Csoman 23:00 - 01:00
    Koozy 01:00 - 03:00
    Viktor Udvari 03:00 - 04:00

"Luxfunk Rádio" - Szeged City Funky Mission Stage

  • Szerda
    Dj Alma - Funky Mission DJ 20:00 - 22:00
    Andrew J. & DJ Quick 22:00 - 03:00
  • Csütörtök
    Dj Alma - Funky Mission DJ 20:00 - 22:00
    DJ Soulja & Zsé 22:00 - 03:00
  • Péntek
    DJ's DAY Grooverider C 20:00 - 22:00
    Dj Alma - Classic Funky 22:00 - 23:00 + 02:00 - 03:00
    Vendlóczki Laci 23:00 - 02:00
  • Szombat
    Dj Alma - Funky Mission DJ 20:00 - 22:00
    DJ Berry & Steelor 22:00 - 04:00

Tisza Gyöngye Park Disco Retro Házibuli

  • Szerda
    Dj Nacsa 22:00 - 05:00
    Minor Együttes (MULATÓS) (22:00 - 05:00)
  • Csütörtök
    Dj Toka (22:00 - 23:30) + (00:30 - 01:00) + (02:00 - 05:00)
    Dj Dominique (23:30 - 00:30) + (01:00 - 02:00)
    Vecsernyés Robi (MULATÓS) (22:00 - 05:00)
  • Péntek
    Dj Bigiboy (22:00 - 05:00)
    Várkonyi Tibi (MULATÓS) (22:00 - 05:00)
  • Szombat
    Dj Toka (22:00 - 23:30) + (00:30 - 01:00) + (02:00 - 05:00)
    Dj Dominique (23:30 - 00:30) + (01:00 - 02:00)
    Pintér Józsi (MULATÓS) (22:00 - 05:00)