fbpx

Hamarosan...

Borsodi Nagyszínpad

  • Szerda
    placeholder fellépő
    MÖRK 17:15-18:15
    Margaret Island 18:45-20:00
    Tankcsapda 20:30-22:00
    Majka&Curtis 22:30-24:00
  • Csütörtök
    placeholder fellépő
    YesYes 17:15-18:15
    Wellhello 18:45-20:00
    Kowalsky meg a Vega 20:30-22:00
    Ákos 22:30-24:00
  • Péntek
    placeholder fellépő
    Soulwave 17:15-18:15
    Follow the Flow 18:45-20:00
    Punnany Massif 20:30-22:00
    Halott pénz 22:30-24:00
  • Szombat
    placeholder fellépő
    Lóci játszik 17:15-18:15
    Pápai Joci 18:45-20:00
    Horváth Tamás 20:30-22:00
    HoneyBeast 22:30-24:00
  • Vasárnap
    placeholder fellépő
    Azahriah 17:15-18:15
    Irie Maffia 18:45-20:00
    Nagyferó és a Beatrice 20:30-22:00
    Rúzsa Magdi 22:30-24:00

Pepsi Nagyszínpad

  • Szerda
    placeholder fellépő
    Kultúrkör 18:00-18:45
    Blahalouisiana 19:15-20:30
    ByeAlex és a Slepp 21:00-22:15
    Brains 22:45-24:00
  • Csütörtök
    placeholder fellépő
    Manuel 18:00-18:45
    Szabó Balázs Bandája 19:15-20:30
    Magna Cum Laude 21:00-22:15
    Vad Fruttik 22:45-24:00
  • Péntek
    placeholder fellépő
    Metallicum 16:15-17:15
    CsakNekedKislány 17:45-18:45
    Deniz 19:15-20:30
    Paddy and the Rats 21:00-22:15
    BSW 22:45-24:00
  • Szombat
    placeholder fellépő
    Sabbath Szombat 16:15-17:15
    Jetlag 17:45-18:45
    Children of Distance 19:15-20:30
    Dzsúdló 21:00-22:15
    30Y 22:45-24:00
  • Vasárnap
    placeholder fellépő

Bomba Stage

  • Szerda
    placeholder fellépő
    Lazarvs 17:00-18:00
    Hősök 18:30-19:30
    Elefánt 20:00-21:30
    Bohemian Betyars 22:00-23:30
    Csávók partysorozat részletes program ⬇️
    Virus b2b Koósz Milán 0:00-01:30
    Lennard b2b Joerjunior 01:30-03:00
    Jauri 03:00-04:00
    Ciggi 04:00-05:00
  • Csütörtök
    placeholder fellépő
    Ricsárdgír 17:00-18:00
    Krúbi 18:30-19:30
    Intim Torna Illegal 20:00-21:30
    Cloud9+ 22:00-23:30
    MISKOVITS 00:00-00:30
    T. Danny & KKevin 0:30-01:30
    MolnárBé 01:30-02:00
    TITS Gang Metzker Viktória & Yamina 02:00-04:30
    MolnárBé 04:30-05:00
  • Péntek
    placeholder fellépő
    The Bluebay Foxes 17:00-18:00
    KIES 18:30-19:30
    New Level Empire 20:00-21:30
    Supernem 22:00-23:30
    Drop the Cheese 0:00-01:00
    Lotfi Begi 01:00-02:30
    STADIUMX 02:30-04:00
    Drop The Cheese 4:00-5:00
  • Szombat
    placeholder fellépő
    The Shudras 17:00-18:00
    Oliver From Earth 18:30-19:30
    Rage Against The Machine Tribute by Subscribe 20:00-21:30
    The Biebers 22:00-23:30
    Necc party 0:00-04:00
    Roxtaz 04:00-05:00
  • Vasárnap
    placeholder fellépő
    CARL 17:00-18:00
    Konyha 18:30-19:30
    Péterfy Bori & Love Band 20:00-21:30
    Anna & The Barbies 22:00-23:30
    Dj Big Bill 0:00-02:00

Rádió 88 Szülinapi Aréna

  • Szerda
    placeholder fellépő
    Gőzerő 16:30-17:30
    Pál Utcai Fiúk 18:00-19:00
    Anima Sound System 19:30-20:45
    Kiscsillag 21:15-22:30
    Alvin és a Mókusok 23:00-00:30
    PartYssimo zenekar 01:00-03:30
    Dj Dominique 03:30-5:00
  • Csütörtök
    placeholder fellépő
    Mó Mantis 16:30-17:30
    Erik Sumo Band 18:00-19:00
    Esti Kornél 19:30-20:45
    Belga 21:15-22:30
    Budapest Bár 23:00-00:30
    MYNEA 01:00-02:00
    STERBINSZKY x MYNEA 02:00-03:30
    Muzzaik 03:30-05:00
  • Péntek
    placeholder fellépő
    MI3 16:30-17:30
    Belmondo 18:00-19:00
    Ivan and the parazol 19:30-20:45
    Carson Coma 21:15-22:15
    Korda György és Balázs Klári 22:15-22:45
    Zenevonat Szuperkoncert az LGT sztárjaival 23:15-01:00
    Marót Viki és a Nova Kultúr Zenekar 01:30-03:00
    Várkonyi Tibi Élőzenés Slágerbuli 03:00-05:00
  • Szombat
    placeholder fellépő
    Super Colossal 16:30-17:30
    USEME 18:00-19:00
    Fatal Error 19:30-20:45
    Fish! 21:15-22:30
    Random Trip 23:00-00:30
    SZIN házibuli a MIDLIFE CRISIS zenekarral Pachmann Péterrel,Dj Radnaival 01:00-05:00
  • Vasárnap
    placeholder fellépő
    The Best of Mode
    Ganxsta Zolee és a Kartel 19:30-20:45
    Hiperkarma 21:15-22:30
    The Carbonfools 23:00-0:15

Fonó-Hangfoglaló

  • Szerda
    placeholder fellépő
    Csillagerdő 16:30-17:15
    Böbe 17:45-18:30
    Bongor 19:00-19:45
    Ötödik évszak 20:15-21:15
    Parno Graszt 21:45-22:45
    Kerekes Band 23:15-0:15
    Erdőfű 0:45-03:30
  • Csütörtök
    placeholder fellépő
    Sebestyén Patrik Sextet 16:30-17:15
    LivingRoom 17:45-18:30
    Tortuga 19:00-19:45
    Blues B.R.Others Show 20:15-21:15
    Pannonia Allstars Ska Orchestra 21:45-22:45
    Aurevoir 23:15-0:15
    Korinda 0:45-03:30
  • Péntek
    placeholder fellépő
    Chimpull 16:30-17:15
    Zebra Zone 17:45-18:30
    Buzás Bence 19:00-19:45
    Jónás Vera Experiment 20:15-21:15
    Gypo Circus 21:45-22:45
    Besh o droM 23:15-0:15
    Budapest Mezőség Band 0:45-03:30
  • Szombat
    placeholder fellépő
    Zip 16:30-17:15
    Mayer Fanni 17:45-18:30
    Idegen 19:00-19:45
    Fool Moon 20:15-21:15
    Zűrös Banda 21:45-22:45
    Swing á la Django 23:15-0:15
    Fanfara Complexa 0:45-03:30
  • Vasárnap
    placeholder fellépő
    Folksteps 16:30-17:15
    Sorbonne Sexual 17:45-18:30
    Sasa Lele 19:00-19:45
    Szalonna és Bandája 20:15-21:15
    Juhász Zenekar 21:45-22:45

Borsodi Maláta bár

  • Szerda
    placeholder fellépő
    Walsh 03:30-5:00
    MolnárBé 00:00-01:30
    GabrielB 1:30-3:00
  • Csütörtök
    placeholder fellépő
    Ron 00:00-01:00
    Willcox 01:00-02:30
    Ron 02:30-05:00
  • Péntek
    placeholder fellépő
    MolnárBé 00:00-01:00
    Andro 01:00-02:30
    Tymo 02:30-05:00
  • Szombat
    placeholder fellépő
    Snayl 00:00-01:00
    Revolution 01:00-02:30
    Snayl 02:30-05:00
  • Vasárnap
    placeholder fellépő
    GabrielB 00:00-01:30

Ballantine's True Music

  • Szerda
    placeholder fellépő
    Bréda Bia 00:00-01:15
    Kempy 01:15-02:00
    ImmiV 02:30-03:30
    Kempy 03:30-5:00
  • Csütörtök
    placeholder fellépő
    Hory 00:00-01:00
    Jauri 01:00-02:30
    Virus 02:30-03:30
    Hory 03:30-5:00
  • Péntek
    placeholder fellépő
    Subpop 00:00-01:00
    Dante 01:15-02:30
    Subpop 02:30-03:30
    Bricklake 03:30-5:00
  • Szombat
    placeholder fellépő
    Monrow 00:00-01:30
    O'Neal 01:30-03:00
    Abstrct 03:00-05:00
  • Vasárnap
    placeholder fellépő
    Benkane 00:00-01:30

Sing Sing Music Hall

  • Szerda
    placeholder fellépő
    Gabriel B 00:00-01:00
    Regan Lili 01:00-02:00
    Purebeat 02:00-03:00
    Gabriel B 03:00-04:00
  • Csütörtök
    placeholder fellépő
    Gabriel B 00:00-01:00
    Szecsei 01:00-02:00
    Daniel Nike 02:00-03:00
    Rick Sawyer 03:00-04:00
  • Péntek
    placeholder fellépő
    Walsh 00:00-01:00
    Nia Even 01:00-02:00
    Elektra 02:00-03:00
    Walsh 03:00-04:00
  • Szombat
    placeholder fellépő
    Molnárbé 00:00-02:00
    Gabriel B 02:00-04:00
  • Vasárnap
    placeholder fellépő
    MolnárBé 22:00-00:00
    Walsh 00:00-02:00

Garden Stég

  • Szerda
    placeholder fellépő
    Jazzarosa 17:00-18:00
    Blues Bell 18:30-19:30
    O'Sullivan 20:00-21:00
    Mongooz And The Magnet 21:30-22:30
  • Csütörtök
    placeholder fellépő
    AV Acoustic 17:00-18:00
    Fiúk 18:30-19:30
    Antonia Vai 20:00-21:00
    Disco'n'troll zenekar 21:30-22:30
  • Péntek
    placeholder fellépő
    Hűvös Zenekar 17:00-18:00
    The Jacobs 18:30-19:30
    geometro 20:00-21:00
    Rambling 21:30-22:30
    ZSD 23:00-00:00
    Molinari & Friends 00:00-01:30
  • Szombat
    placeholder fellépő
    Дeva 17:00-18:00
    Saya Noé 18:30-19:30
    Ohnody 20:00-21:00
    Barabás Lőrinc Quartet 21:30-22:30
    BEN LEAVEZ 23:00-00:00
    DUSAN 00:00-01:30
  • Vasárnap
    placeholder fellépő

Casablanca Stage

  • Szerda
    placeholder fellépő
    Nyenyec 17:00-19:00
    Dj Kő feat Buda 19:00-21:00
    Viktor Kiss 21:00-23:00
    Ádám Csomán 23:00-1:00
    Adambreaks 01:00-04:00
  • Csütörtök
    placeholder fellépő
    Contan b2b Carnero 17:00-20:00
    Traila 20:00-22:00
    JazzSzigor & Schimnaski 22:00-00:30
    Suhov 00:30-02:00
    Analog 303 02:00-04:00
  • Péntek
    placeholder fellépő
    Fo 17:00-19:00
    Peterslounge 19:00-21:00
    Jod4 b2b BREX 21:00-23:00
    Mox Fulder 23:00-1:00
    Viktor Udvari b2b Pipe 01:00-04:00
  • Szombat
    placeholder fellépő
    Saboda 17:00-19:00
    Roberto 19:00-21:00
    Onrop 21:00-22:30
    Mosquito 22:30-24:00
    Molinári 00:00-01:30
    Kool b2b Krammer 01:30-04:00
  • Vasárnap
    placeholder fellépő
    Saboda 17:00-19:00
    Jagermake 19:00-21:00
    Peterslounge 21:00-00:00

Tisza Gyöngye Park Disco

  • Szerda
    placeholder fellépő
  • Csütörtök
    placeholder fellépő
  • Péntek
    placeholder fellépő
  • Szombat
    placeholder fellépő
  • Vasárnap
    placeholder fellépő